STANSTAR Wall Mount "Google" Lizdą Taško Expander(UK Versija) Smart kabeliai Be Nepatogus Sienos Stovi WiFi Laikiklis

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i923

€10.90 €9.81

PRITAIKYTAS DYDIS-----Šis garsiakalbis sienos laikiklis yra skirta "Google" Lizdą Taško , tinka puikiai. ("Google" Lizdą Taško nėra įtraukta)

PUIKUS LAIDO MANAGEMNET - - - - -,, Google " lizdą Taško garsiakalbių tvirtinimo prie sienos yra suprojektuoti su laido lizdą ant nugaros, kurios valdo, nepatogus laidai labai gerai .Įvyniojimo laidą apie laido lizdas , atsisveikinti su nepatogus laidai , išlaikyti savo namų švarus ir tvarkingas.

SUTAUPYKITE VIETOS----- Gauti jūsų "Google" Lizdą Taško garsiakalbis išjungtas stalas ir kalno "google" lizdą Taško kištukas.Be nepatogus laidų ant stalo , sutaupyti daug vietos savo ribotą erdvę.

LENGVAS MONTAVIMAS----- Įdėti "Google" Lizdą Taškas "google" lizdą Taško tvirtinimo prie sienos , imtis smegenų į nugaros , ir tada įdėti plokštę į savininko vadovas .Nereikia jokių įrankių ir baigti per 5 minutes.

CONVIENT-----galite perkelti savo "Google" Lizdą Tašką, lengvai , iš gyvenamojo kambario, į miegamąjį ,studijuoti kambarys, Virtuvė kambarys, kaip ilgai, kaip ten yra lizdas .

Savybės:

1. Aukštos Kokybės - Priimti aukštos kokybės medžiagų, tvirto wall mount "Google" Lizdą Taško, kad jums reikia;

2. Idealus Dydis - Pritaikytas dizainas "Google" Lizdą 1 Punkte pack/2 paketas/3 paketas, visada yra vienas, kad jūs norite;

3. Aptakus Dizainas - Atrodo gerai, bet kur, elegantiškas ieškote daro jūsų namus daugiau tvarkingi ir švarūs;

4. NE, NEPATOGUS LAIDŲ: Tai puikus produktas, skirtas gauti "Google" Lizdą Taško off vietos ant stalo.Slepia kabelis pat.

Informacija:

Spalva: balta

Gaminio Dydis: 6.89*3.35*0.08 colių

ProductWeight: 40g

PackageSize: 19*11*5.5 cm

Medžiaga PlastikiniaiKilmės KN(Kilmės)

Žymos: messi sienos lipdukas, "google" wifi mount, "google" wi-fi " tvirtinimo prie sienos, "google" mount, kabelio organų, vyrai expander, "google" mini mount, 3 originalus raspberry pi model b, "google" pradinis mini paramos, tv usb wifi.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas