RZ3S 1 VNT Dantų Karbido Bur Lab įpjovimo Super Fine/Bauda/Vidutinis/Stambus, Ekonomikos Kiekis Volframo Karbido Pjoviklių

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i585

€5.22 €3.65

Šis produktas, gali būti skirta naudoti sveikatos priežiūros profesionalams.Pardavėjas gali paprašyti įrodymų, kad esate kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas turi teisę įsigyti ir naudoti tokių produktų jūsų šalyje.

Klasifikacija:

1. Žalia ratą, yra šiurkščiavilnių grūdų; mėlynas apskritimas yra standartinis modelis; raudonas apskritimas yra baudos linijos; geltonas apskritimas yra baudos linijos. 2. Storesnės grūdų yra, didesnis efektyvumas, bet šiurkštesnė žemės paviršiaus yra; priešingai, daugiau nuplauti grūdų yra, tuo mažesnis efektyvumas yra, bet daugiau subtilus žemės paviršiaus. 3. Jei didelės spartos šlifavimo yra privaloma, rekomenduojama pirkti mėlynas žiedas, ir raudonas žiedas arba geltonu žiedu rekomenduojama šiek tiek šlifavimo.

Tikslas:

1. Bauda drožyba derva, porceliano, medžio, akmens, nefritas, plieno, gyvūnų kaulų ir ragų, ir kt. (kietumas

Charakteristika:

1. Kietumas ruošinio gali būti mažiau nei 6.5 arba HRC70; 2. Ji gali pakeisti smulkaus šlifavimo ratas su rankena dauguma darbų, ir nėra dulkių tarša; 3. Geras apdirbimo kokybės, aukštos apdaila, ir didelio tikslumo pelėsių ertmės įvairių formų; 4. Vadovas yra pagamintas iš 100% aukštos kietumas volframo plieno, aukštos kietumas ir ilgą tarnavimo laiką, kuris yra 10 kartų didesnis nei iš greitapjovio plieno pjovimo ir 200 kartų didesnė nei mažų šlifavimo ratas.

Patarimai:

1. Įrankio greitis paprastai 6000-20000 aps. / min. 2. Kai naudojant, įrankių laikiklis turi būti prispaustas, ir rankena turėtų būti prispaustas pozicijos spalvų ratas, kiek įmanoma, kad būtų išvengta problemų, kad mašinos tvirtinimo centras yra ne plokščia ir koncentriškumas nėra teisinga. 3. Pjovimo būdas turėtų būti iki frezavimo išvengti grįžtamai slenkamojo judesio pjovimo, ir jėga neturėtų būti per stiprus, ir slėgis turėtų būti ne didesnė kaip 1 kg. 4. Operacijos metu įrankis turi susisiekti per greitai, kad būtų išvengta dantų sprogo. 5. Kai įrankis veikia, prašome jį naudoti atsargiai, vengti stipraus susidūrimo, siekiant užkirsti kelią priemonė nuo sudužimo ar lenkiant. 6. Veiklos oksido ir nelygaus paviršiaus, tai geriau naudoti naudojama priemonė, norint pašalinti plaukus, o tada naudoti naujas įrankis veikti, o tai gali pagerinti tarnavimo įrankis. 7. Kai darbo, lustas turėtų būti užkirstas kelias plaukioja.Prašome dėvėti apsauginius akinius, kiek įmanoma. 8. Be to, atkreipkite dėmesį, kad priemonė su 2.35 mm rankena negali būti naudojami CNC įrangą.

Prekių Kokybės Sertifikavimo cePrekės Pavadinimas RZ3SDydis 1 pcsKilmės KN(Kilmės)

Žymos: dantų priemonė, dantų gydytojas, dantų aprūpinti, priedai vienetas dantų kėdė, dantų lab laboratorija medžiaga, dantų lab, dantų lab, dantų lab laboratorija, dantų priemonė, genys dantų originalas, dantų articulators.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas