Pen konteinerių silikono formos cemento saugojimo pen konteinerių pelėsių raštinės reikmenų, gėlių kompozicijų vaza pramonės creativemold

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i34536

€32.90 €25.00

Pastaba:

Dydis: klaidos, apie 0,5-1cm

Naudojimas ir laikymas:

A. nenaudoti esant aukštai temperatūrai ar šilumos ir laikyti atokiau nuo aštrių įrankių.B.Stenkitės išvengti pelėsių visiškai apverčiama, stenkitės, kad pelėsiai pradinę vietą horizontaliai.C.Švarus pelėsių su šlapiuose rankšluosčiu.D.Jei esate naujokas, nesupranta, galite pasikonsultuoti klientų aptarnavimas.:-)

Atsiliepimai:

● Nuo jūsų atsiliepimai yra labai svarbu mums, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.Mes duos teigiamų atsiliepimų, tu per daug.Labai ačiū! ● Jei yra kokių nors problemų jūsų pirkimo, rašykite mums prieš jums pateikti savo vertinimą.Mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus.Jūsų satisfication yra mūsų didžiausia galia.Mes stengiamės, kad paslauga jums! ● Mėgautis savo pirkinių ir have a nice laiką mūsų parduotuvės! :-)

Žymos: stiklo vaza, tiesios formos vaza, silicio vaza pelėsių, domino derva, flamingo silikono formų, cemento plytelių pelėsių silikono, pelėsių vaza, cemento pelėsių silicio, silikono formų cemento, Pelėsių.

Cerraduraselmono 2021-01-19

very good mold, easy to work with and good results. Thank you

Parašyti atsiliepimą

Reitingas