WiFi Smart CO Dujų Jutiklis Anglies Monoksido Nuotėkio Priešgaisrinės Apsaugos Detektoriai, Smart Gyvenimo Tuya App Kontroliuoti Namų Apsaugos Sistemos

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i34206

€41.95 €29.36

WiFi Smart CO Dujų Jutiklis Anglies Monoksido Nuotėkio Priešgaisrinės Apsaugos Detektoriai, Degiųjų Dujų Signalizacijos Jutiklis " Smart Gyvenimo Tuya App Kontroliuoti Namų Apsaugos Sistemos

Pagal Moes

Produkto Savybės:

1. Tuya WiFi CO Dujų Jutiklis: Protingai ap taikė nustatymo ir gaisras, kuris gali įvykti arba įvyko,kuri priima puslaidininkio dujų jutiklis su didelio stabilumo ir jautrumas ir daug kitų funkcijų.Šis smart WiFi versija yra mikro-inovacijų remiantis tradicinių dujų jutiklių technologija, kad yra daug daugiau protingas, nei kada nors su įvairių smart " funkcijas,suteikti daugiau patogumo savo pažangų gyvenimo būdą.

2.Nauja Debesų Sistemos Paslaugos: Darbo su trečiųjų šalių debesų platformos, kuri gali būti ne tik tradicinis priešgaisrinės apsaugos sistemos,o taip pat atsargumo priemonių dėl dujų nuotėkio,kuris pasirodė esąs saugumo jutiklis visą savo namą ir gyventi garso ir šviesos signalai.

3.App Push Pranešimai: Suderinama su Pažangaus Gyvybės ir Tuya App programėlė leidžia laiku atradimas pavojus dėl dujų nuotėkio ir realaus laiko pranešimus, kad jūsų išmaniųjų telefonų.Nereikia būti prijungtas prie signalizacijos šeimininko, kad galėtų dirbti nepriklausomai WiFi tinklo sistema.

4.Smart App "Nuotolinio Valdymo pultas su rankiniu bandymo ir rankinis išjungimas: Nuotoliniu būdu, savarankiškai t est BENDRO dujų saugumo offe rs daug patogiau,taip pat rankinis išjungimas,yra dailiai remiami per smart phone" programėlę, su signalizacija situaciją,kuri yra taikoma virtuvės ir patalpų ploto su potencija dujų nuotėkio.

5.Realaus laiko Balso Signalo Eilutę: po signalo tankis nėra asortimentą, 6%LEL ± 3%LEL(gamtinių dujų),detektoriaus pateiks 75dB skambėti ir push pranešimą, jūs App automatiškai.

Dėmesio:puslaidininkio detektoriaus turi 5 eksploatavimo metų,prašome pakeisti detektorius laiku.Be to,nereikia naudoti lengvesni padaryti bandymą išvengti žalos dujų jutiklis.

Parametras:

Darbo Įtampa:AC 100-240V

Vidutinės degalų sąnaudos: 2W

A larm Garso:75dB/m

A larm Tankis: 6%LEL ± 3%LEL(gamtinių dujų)

N etworking:WiFi2.4G,802.11 a/b/g/n

C ontrol Galia:Solenoidinis vožtuvas produkcija(12V/100Kpa)

A larm Išėjimas:Relinis išėjimo NC/NO neprivaloma(Numatytasis NC)

Darbinė Aplinka:-10 ℃ ~+50 ℃

W orking Drėgmė:10%-95%RH

Pakuotės Sąrašas:

1*Smart Dujų Detektorius

1*Įkrovimo (JAV Plug,EU Plug,UK Plug Pasirinktinai)

1*Vartotojo Vadovą

Q&A:

1.Q:Ar man reikia įdiegti kitas signalo skydelis su dujų detektorius?

A:Ne,nėra būtinybės signalizacijos pulto toks protingas dujų detektorius,kuris yra "wifi" ryšys palaikomas.

2.K:ar aš galiu turėti nuotolinio savikontrolės apie dujų detektorius?

A:Taip,ji suderinama su " Smart Gyvenimo Tuya programa, kuri palaiko rankinis bandymas ir rankinis išjungimas dėl savo sumanaus telefono,taip pat realaus laiko Programėlės pranešimas yra.

Maksimalus Greitis naujas atvykimasTinklų WiFi2.4G,802.11 a/b/g/nModelio Numeris Smart CO Dujų JutiklisDarbinė Įtampa AC 100-240VValdymo Išėjimas Solenoidinis vožtuvas produkcija(12V/100Kpa)Gyro NĖRADarbo Aplinka -10 Celsijaus~+50 CelsijausGarso signalizacijos 75dB/mDarbo Drėgnumas 10%-95%RHSignalizacijos Tankis 6 % LEL+/-3 % LEL(gamtinių dujų)Masto 1Vidutinės Degalų Sąnaudos Mažiau nei arba lygus 2WValstybės Surinkimo Ready-to-GoAliarmo Išėjimas Relinis išėjimo NC/NO neprivaloma(Numatytasis NC)Prekės Pavadinimas MOESSavybės LizdasValdymo Kanalai 2 KanalaiKilmės KN(Kilmės)

Žymos: monoksido jutiklis wifi, w040, anglies monoksido jutiklis xiaomi, anglies monoksido jutiklis wifi, aqara dujos, dujų jutiklis wifi, co2 jutiklis xiaomi, smart hub gyvenimo, antklodė fiksažų, anglies monoksido co signalizacijos detektoriai.

Dimon8 80 2020-10-14

Easy to use. Connects quickly to Smart Life app, a real pleasure for easy connection to the app includes remote testing.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas