Asamblėjos Medinė Dėlionė Žaislas Novatoriškų Užrakinti Langą Mechaninė Pavarų Modelis "PASIDARYK pats" Kūrybos Dovana Mažų Žmonių

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i33789

€38.11 €31.63

Asamblėjos Medinė Dėlionė Žaislas Novatoriškų Užrakinti Langą Mechaninė Pavarų Modelis "PASIDARYK pats" Kūrybos Dovana Mažų Žmonių

Kulka Taškų: 1、Infraraudonųjų spindulių pjovimo technologija veikia lengvai pašalinti faneros nuo stalo, Infraraudonųjų spindulių pjovimo būtų tiksli ir švarus (be likutinės dūmų deginimas).Šios dalys yra sklandžiai sujungti žingsnis po žingsnio vaizdo vadovas, be klijų.

2、Su Infraraudonųjų spindulių pjovimo technologija ir unikalaus dizaino, žaliavų, yra pageidaujama, žalia, baudos šlifavimo ir galąstuvas prevencija.Unikali "PASIDARYK pats" dovanų.

3、Išskirtinį pakuotė, aukštos kokybės medžiagos, nuoširdžiausiais linkėjimais.Tai yra geriausia dovana, tokia, kaip gimtadienio dovana.Ji taip pat gali būti naudojamas kaip įvykis, premijos, arba, kaip mokymosi medžiagą mokyklos rankdarbių klasė.Ką jūs turėsite atlikti yra labai gražus ir unikalus meno kūrinys.

4、blokavimo mechanizmas yra labai protingas.Surinkimas be klijų ir cheminių medžiagų.Informacija buvo supjaustyti ir paruošti montavimui.Mediena yra gražus ir sklandus.

5、visas dizainas yra labai geras, labai stora nuokrypiai ir geras procesas.

Produkto parametrai:

Produkto Pavadinimas: Mediniai Mechaninė Pavarų Modelis

Kategorija: Įrankių, Statyba Blokai

Medžiaga: beržo faneros

Speciali pastaba:, Nes jis yra aštrus ir smulkius daiktus, laikykite atokiai nuo kūdikiams ir mažiems vaikams.

Gatavo produkto dydis: apie 196*185*176mm/7.72*7.28*6.93 į

Pakuotės dydis: apie 370*170*35mm/14.57*6.69*1.38 į

Skaičių priedai: 197

Surinkimo laikas: apie 3-5 val.

Bus Grand Theft už seifą banke, turėti savo kelio, sukite ratuką, ir klausytis garso ratas...Galiausiai jums gauti lobis, kurį norite, arba norite rasti spynų, siekiant padėti jums ir pamatyti savo pačių įgūdžius.Šį slaptažodį laukelyje gali būti nustatytas iš anksto su trijų skaitmenų slaptažodį ir indėlių lizdą, viršuje.

Modelio Numeris JE06057Prekės Pavadinimas MezoJaoieĮspėjimas NĖRAAmžius 8~13 MetųSertifikavimo Kinija sertifikuotas (3C)Temos Sportas

Žymos: mediniai medžiai, žaislai, inovacijų prancūzija, haba mediniai žaislai, mediniai geo valdyba, pagrindiniai saugus, inovacijų afrika, mediniai mechaninė modelio kūrimą, mechaninė medienos langelį užrakinti, keysafe, animacinių filmų užraktas.

Fhjhklovbj 2020-12-18

Excellent seller. thank you

Parašyti atsiliepimą

Reitingas