KastKing KastPro 4 Kryptis 8-80LB 150m 300m Žvejybos Linijos, Apvalūs ir Sklandžiai MultiTuf Pintas PE Žvejybos Linija Multifilament Linijos

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i33693

€9.40 €4.88

Savybės:

1.Agresyvi "Diamond " Pynimo" – Plonas, tačiau išimtiniais stiprus "Diamond " Pynimo" yra neįtikėtinai stipri ir atspari trinčiai.

2.Lengva Liejimas – KastPro MultiTuf nerijos apvalus, sklandžiai baigti pristato ilgai, lengva verčia tiek gėlavandeniams ir sūraus vandens.

3.Dilimui atsparumas korozijai – Puikus sunkiausias žvejybos sąlygų, pvz., sunkiųjų padengti, augmenijos, akmenys ir po vandeniu medžio struktūrą.

4.Spalva Greitai Prieinamas kelių populiarių spalvų, KastPro spalvos juostelių yra greitai pašalinti blukimas.

5.KastKing® BioSpools – Kompostuoti ir blogės dirvoje aštuonių iki dvylikos mėnesių.

Šis produktas yra pagamintas Kinijoje.

4 Vežėjas MultiTuf Pluošto Pynimo

40% Stipresnis Mazgas Stiprumas

Agresyvi"Diamond " Pynimo"

Dulkių Ištraukimo Technika

Užtikrina sklandesnį ir griežtesnė įmanoma

Aukščiausios Atsparumo Dilimui

KastKing® BioSpools yra Biologiškai Sumažinti Sąvartynų Urmu

Spalva Greitai Pašalinti Blukimas

Minimalus Ruožas

Nulinės Linijos Atmintis

Iš KastKing, kad ICAST (Tarptautinė Konvencija Sąjungininkų Sportfishing Prekiauja, JAV) apdovanojimą pelnęs prekės ženklas.

Pasirinkimas milijonai patenkintų žvejų visame pasaulyje.

NAUJAS!KastKing KastPro - 4 Vežėjas MutiTuf Pintas Žvejybos Linija Pristato brutalia jėga ir išskirtinis atsparumas dilimui pagal sunkiausias sąlygas.

Populiarus Spalvos ir Linijos Svoriai

KastPro yra prieinama tiek Žolė Žalia ir Mėlyna ir yra prieinama 9 linija, svoriai nuo 8-80 svarų, ilgis abiem 150 ir 300 m, ritės pildymo BioSpools.

Minimalus Ruožas

Labai mažos linijos ruožas reiškia, kad jūs turite padidinti kablys greičio ir galios.Be to, ji suteikia neįtikėtinas jautrumą, todėl galėsite jaustis dar daugiau streikų ir turėti galimybę greitai prasiskverbti į kabliu ir žemės daugiau žuvies.

Pastatytas Agresyvus Ekstremaliomis Sąlygomis

KastKing KastPro MultiTuf Nerijos yra brute stipri, nes mūsų agresyvios "Diamond " Pynimo", kuri padidina atsparumo dilimui ir yra puikus sunkiausias žvejybos sąlygų, pvz., sunkiųjų padengti, augmenijos, akmenys ir po vandeniu medžio struktūrą.

Pro Žvejys Patvirtinta

KastPro MultiTuf nerijos yra ant ritės profesinės žvejybos vadovai, užsakomųjų kapitonai, turnyro nugalėtojai ir nepriklausomi testuotojai.Rezultatai buvo nuoseklūs, kai jie norėjo, kad stipriausias, ploniausias ir labiausiai atspari trinčiai 4 vežėjas nerijos, jie pasitikėjo KastPro daugiau ir daugiau.

Žuvis su KastPro MutiTuf Nerijos bet Kur

KastPro tinklelio linija idealiai tinka sūraus vandens surf liejimas, molo žvejyba, žvejybos prieplaukos, bass fishing aplink sunkiųjų padengti, upėtakių žvejyba uolų gėlo vandens, valtis, žvejyba, baidarių žvejybos, arba bet kokių kitų tipų žvejybos.

KastKing BioSpool

KastKing iškėlė kartelę bendrovės aplinkosauginė atsakomybė žvejybos reikmenys pramonės.KastKing žvejybos linija BioSpools bus suskirstyti į sąvartynus padeda sumažinti sąvartynų urmu.KastKing BioSpools yra pagaminti su kviečių šiaudų atliekos, produktai ir pakeis tradicinius kieto plastiko ritės.

Su Skale, ar Ne NoBandymo Diapazone(KG) 3.6-36.3 KGBandymo Diapazone(LB) 8-80LBPozicija Gėlavandenių ir jūrų žvejybosTinkamas Gėlavandenių ir jūrų žvejybosFunkcija 1 40% Stipresnis Mazgas Stiprumas2 funkcija Agresyvi"Diamond " Pynimo"Medžiaga MultiTuf Pluoštospalva Žolė Žalia, MėlynaPintas Žvejybos Linija 4 Kryptis Žvejybos LinijaPrekės Pavadinimas kastkingKilmės KN(Kilmės)Formos LygisSkaitikliai 150M/300MSkersmuo Diapazonas 0.12-0.48 mmSu Valdovas, ar Ne NoKlampumo Charakteristika Kintama LinijaModelio Numeris KastPro

Žymos: žvejybos replės pesca, ghotda lazdele, 6000 ritės, kastking liejimo ritės, žuvų fluoridų linija, žuvys, medžiagos, žvejybos, piscifun ritės, sunkiųjų ritės, nerijos žuvų liniją.

Bu Ray 2021-01-12

I am very satisfied with what I can. Terimakasih lot

Andryanset 2020-12-03

Recommend seller

Parašyti atsiliepimą

Reitingas