10/50/100vnt Kaištiniai Varžtas Microneedling Microneedle 9/12/36/42Pin Nano Dr. pen Derma Priemonės Mitybos Įvesties Mikro Adatų Patarimas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i22940

€8.97 €5.65

Principas microneedles

Atidaryti stratum corneum kanalą, kuris stabdo odos absorbcijos, ir skatinti veiksmingai diegti ir įsisavinti produktų, tokių kaip odos priežiūra.Pavyzdžiui, mes galime taikyti tik dalis iš esmės odos.Tai gali būti absorbuojamas geriau su mikro-adatos ir poveikis yra geriau.

1. Kas yra microneedle?

Mes mikro-adatos grožio, pirmasis grožio priemonė, kuri bus naudojama micro-adatiniai ritininiai (vadinamas mikro-adatos).Tiesą sakant, mikro-adatos yra tas pats, kaip ultragarso introducer.Principas ir poveikis yra skirtingas.Tvarkingai įrengtas 192 arba 540 medicininio nerūdijančio plieno adatos (ne įprastą nerūdijančio plieno), kurio skersmuo 0,07-0,2 mm.

2. Ką turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į po microneedle grožį?

a, po mikro-adatos grožio daryti ledo filmas, viena vertus, galima išvengti odos alergijos, greitai išnyks, paraudimas vartojimas sukelia mikro-adatos, ir tuo pat metu turėti gerą remontas ir techninė priežiūra odos.

Ledo plėvelės gali būti naudojamas atskirai.Pavyzdžiui, kai jūs einate, kad raudonuoja veidas yra karšta, ar jūs jaučiate, kad oda yra nepatogu, iš karto padaryti ledo kino gydymas, oda gali būti patogiai. (Tai bus geriau įdėti ledo kino šaldytuve iš anksto.)

b.Po microneedle bus baigta, ledo filmas nebūtinai turi būti nuplaunami, ir šiek tiek remonto kremas gali būti taikomas taip, kaip reikia.Apskritai rekomenduojama tai daryti naktį.Atlikę gerą darbą, galite naudoti vieną naktį tam, kad oda gerai pailsėti procesas, kuris yra geras odos remontas.

c.Kitą dieną po microneedle yra baigtas, reikia padaryti gerą darbą apsauga nuo saulės.

3. Kokios atsargumo priemonės microneedles?

1 yra rimtas žaizdas ant veido, sunkios raudonos bloodshots, sunkus spuogai per epizodas, nenaudokite jos, išvengti infekcijos, odos spuogų ir randų kūno sudėjimą, yra draudžiami.

2 Gauti saulės kitą dieną.

3 Valgyti mažiau dirgina maisto priimant microneedles.

4 mikro-adatos specialios žmonėms, kad būtų išvengta kryžminės infekcijos

4. Tai galima taikyti ir kitus kremai ir kiti produktai su microneedles?

Microneedles gali būti nustatytas tik į sterilius produktus arba produktus, kurie atitinka tam tikrus sterilumo reikalavimų.Rekomenduojami produktai yra liofilizuotų miltelių ir tirpalo.Kitos kosmetikos nerekomenduojame naudoti microneedles, kad būtų išvengta infekcijos ir sukelti nereikalingų problemų.

5. Kodėl aš naudoju ledo filmas po apdailos microneedle?Jūs galite pakeisti jį su kitais kaukės?

Po naudojant microneedle, turite naudoti ledo plėvelės, daugiausia siekiant išvengti alergijos ir remonto odos.Oda yra ne alergiški ir turi būti naudojama.Viena vertus, ji yra jautri prevencija.Viena vertus, drėkina ir remontas efektas labai geras.Daugelis odos raudona po microneedle, ir ji yra gera prašyti ledo filmas apskritai.

8883160599492346 Tatuiruotė Adata JAV dolerių 7.87

/ US $ 8.13

/ US $ 8.75

/ US $ 16.88

/ JAV dolerių, 2.92

/ US $ 0.38

/ US $ 7.42

/ US $ 10.55

/ US $ 4.14

/ US $ 13.53

/ JAV dolerių, 3.42

/ US $ 10.55

/

Funkcija 4 Tikrosios odosFunkcijos 2 - Sumažinti baudos linijosfunkcija 6 Pašalinti spuogai uždarytiMaitinimo Šaltinis Nėra ElektrosMedžiaga Plastikiniaifunkcija 3 Tira išskirtinįFunkcija 1 Vandens, šviesos, importofunkcija 5 sutraukti porasPakavimas Nepriklausoma sterilizavimo pakuotėProdukto Tipas 9 pin/12 pin/36 pin/42pin/nano/3DL/5DLPrekės Pavadinimas RaiulekoProdukto pavadinimas Keičiamų Kasečių Su Derma PriemonėsSąsajos Tipas Kaištiniai Uostas/Varžtas UostoMicroneedle Ilgis 0,3 mmProdukto kokybė 100 vnt./50 vnt./10 vnt.Išardymas metodas Kaištiniai UostoKilmės KN(Kilmės)funkcijos 7 Švarus / BlackheadAdata paraiška derma priemonėsfunkcija 8 Remonto spuogų ženklai

Žymos: derma pen, hydra pen, rūgštis hyaluron pen, tampon, jis rašikliai, chimera įrankis, mole, pen, dermarol, dr pen, drpen m8.

Seventhswan 2020-12-29

As always, great seller I highly recommend great communication and always attentive clarifying doubts. Thank you for everything as always

Nunoadrenalina2005 2020-11-20

Everything excellent

Oscarbramantya 2020-12-01

Cool colo always

Parašyti atsiliepimą

Reitingas