Nišą dizainas, Japonų šviesos prabangus žiedas moterų rodomojo piršto žiedas, nerūdijančio plieno, žiedas, papuošalų, nerūdijančio plieno žiedas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i22656

€13.41

Titano Plieno Papuošalai Privalumų, Spalvos Ilgą Laiką, Ne Alergija, Jokių Rūdžių, Modeliavimo Išskirtinį

Visi Yra suinteresuota, Titano Plienas Ši Medžiaga Padengtą po to, galų Gale Pardavėjas Negali Garantuoti, Kaip Ilgai neišblunka, aš Čia Paaiškinti, Galimas Pardavimas gauja shi Pardavėjų, nemoka Taip Nuoširdžiai ir Kruopščiai, Todėl Prašome Atidžiai Perskaityti:

1. Bendra gauja shi Dulkių Metallizing Procesas Neutralaus PH Vertė Dėvėti, Didžioji Dauguma Žmonių Gali išlikti apie Metus, Ilgą Laiką Arba PH Rūgštinis, Šarminis nusidėvėjusių Asmuo, tik Spalvos Tampa Blankios, bet Apskritai Retai, kaip Atrodo Lydinio Žiedas, Visai Išnyks po Keisti Juodos.

2. Mes Pažvelgti į Žiedo Spalva Sulaikymo Pajėgumas Reiškia, kad Vidinės Sienos Tiesioginio Kontakto su Oda, su Anti-Išblukimo Sakė taip Pat Reiškia Apsaugoti Odą nuo Korozijos, Nes Cilindras Sienos liečiasi su Oda, nebus Paleisti į Kitas Medžiagas, Jei Žiedas ant Išorinės Sienos Problema Turi Būti dėl Išorinės Jėgos, prašome Atidžiai Analizuoti Įprasta Juosta Įpročių, kaip Nereikia Susisiekti su Koroziniai Dalykai (Tokios kaip Rankų Plovimas, Maudytis, apsirengti, skalbykla ir Kt.) Trinčiai Mažinti (pvz., Klaviatūra, Pelė, Lentelę Ar pan).

3. gauja shi Spalvos Ilgą Laiką, tačiau Tai Nereiškia, Kad Tik Daugiau nei Dešimt Dolerių Žiedas ir Aukso ir Sidabro Panaši į, todėl Būkite Atsargūs, Dėvėti, Nes Mes Dėvėti, Kai Situacijos Sudėtingumas, taip Pardavėjo ir nėra Jokio Būdo Pažadų Padaryti Savo Spalva Saugojimo Pajėgumus ir Laiką, taip pat Nėra Būdas Pateikti vadinamasis Garantinis Laikotarpis Susijęs su po-garantinis Aptarnavimas.

Medžiaga: Titano Plienas + Krosnių Dulkių Nusodinimo + Rose Gold"

Modelio Numeris JZ33Produktų Kategorijos PapuošalaiPrekės Pavadinimas TWBGYLSMedžiaga Nerūdijančio PlienoLytis MOTERISPunktas a13Custom Tvarkymo IsModeliavimas GEOMETRINIOKilmė GuangzhouMetalų Tipas Nerūdijančio PlienoTipas Žiedas, Žiedas

Žymos: pagrindinio prabangūs papuošalai, prabangus bvlgari juvelyriniai, prabanga star juvelyriniai dirbiniai, prabangių papuošalų "pasidaryk pats", prabangūs papuošalai, juvelyriniai dirbiniai, ponios prabangūs juvelyriniai dirbiniai, abėcėlė prabangūs papuošalai, prabangių papuošalų jwelry, prabangių papuošalų nuotaka, ecrins prabangūs papuošalai.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas