Žibalas lengvesni raudonmedžio retro medžio masyvo asmenybės kūrybos lengvesni cigarečių, cigarų kitos gryno vario medienos aukštos kokybės

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: i22433

€27.69 €15.79

Pastaba:Dėl reglamentų Oro pašto, logistikos,ji yra forbided pildyti jokių dujų ar naftos žiebtuvėliai.Taigi pls pakartotinai užpildyti ją sau ant gavote žiebtuvėliai.Ačiū už supratimą.

Gaminio Medžiaga: Gryno vario, grynas natūralus raudonmedžio.

Įkrova: yra dviejų rūšių pakuočių lengvesni, vienas iš jų yra aplinkos apsaugos perdirbamų maišelis pakuotė, kiti yra dovanų dėžutė pakuotės.

Jei naudosite ją sau, rekomenduojame pasirinkti, perdirbamos pakuotės maišelis.

Jei jūs naudojate jį kaip dovaną, mes rekomenduojame pasirinkti dovanų dėžutė pakuotės.

Visi žiebtuvėliai yra pagaminti iš vientisos medienos, ir žiebtuvėliai yra atsparus smūgiams, pakavimo, logistikos gali pasiekti visame pasaulyje ir logistikos laikas yra maždaug 15-35 dienas.

Medžiaga MedienaKilmės KN(Kilmės)

Žymos: vyrai žiebtuvėliai, pelenų dėklas, žmogus fakelas lengvesni, barbecu, kristalų lempos, amatų medienos, angl malūnėlis, mod vape, lauke storag, dėžutė cigarų.

Spectrasl 2020-11-14

Super lighter, authentic zorro

Nastya Nicole 2020-11-24

The lighter is very cool-the spouse can not be happy, how he liked it. Thank you!

S V Kireeva 2020-11-19

The lighter is surprisingly solid feeling and nice quality. Very happy with it and it is working perfectly. However, the 'box' it came with seems cheap but it's still a nice bonus.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas